Zaznacz stronę

CZEŚĆ! JESTEŚMY BRAND ONE

Nasza agencja interaktywna należy do Grupy Grafinet, tworzącej rozwiązania informatyczne i marketingowe od 1998 r.

lat doświadczenia

zadowolonych Klientów

rozczarowanych Klientów

Nazywam się Kamil Sitarski. Jestem doktorem nauk ekonomicznych i współzałożycielem Grupy Grafinet, działającej na rynku internetowym od 1998 r. Przez ten czas widziałem, jak pojawiają się i znikają agencje e-marketingu, które wieściły rewolucję w przyciąganiu klientów za pomocą „kolejnej wielkiej rzeczy”.

Brand One to owoc wielu godzin rozmów z setką przedsiębiorców.

Menedżerowie w korporacjach, właściciele MŚP czy fundacje – każdy typ organizacji ma unikatowe problemy związane z docieraniem do klientów. W każdej rozmowie pojawiała się ta same kwestia: wsparcie techniczne i merytoryczne po wdrożeniu.

Przez lata opracowaliśmy techniki na maksymalizację konwersji, czyli – mówiąc po prostu – sprawiania tego, by strona spełniała swoje zadanie. Masz dobry zespół handlowców i chcesz mieć więcej telefonów? A może interesuje Cię właściwe wyeksponowanie swojej oferty? Wiemy, jak to zrobić.

Choćbyś uruchomił najefektowniejszą stronę internetową, to nie przyniesie ona spodziewanych korzyści, jeżeli jej twórcy nie będą myśleć przede wszystkim o Twoim zysku. Estetyka i wygląd są bardzo ważne. To one „kupują” zainteresowanie odwiedzającego stronę – w końcu liczy się pierwsze wrażenie. Ale to drugie, trzecie i kolejne wrażenia sprawiają, że budujesz zaufanie i jakość swojego biznesu. Będąc przedsiębiorcą i naukowcem spędziłem dwie dekady na badaniu najskuteczniejszych technik marketingu elektronicznego. W odróżnieniu od konkurencji wiemy, jak sprawić, by klienci wracali do Ciebie zadowoleni.

et|icon_info_alt|p

Konwersja to działanie, które jest liczone, gdy ktoś wejdzie w na twoją stronę, obejrzy jej zawartość, po czym wykona czynność, która jest cenna dla Twojej firmy, np. zadzwoni z pytaniem o ofertę lub skontaktuje się przez formularz.

Kreatywność uzasadniona biznesowo.

Tym mottem kierujemy się w swojej pracy. Będzie nam bardzo miło, jeżeli będziemy mogli dla Ciebie pracować. Jeżeli masz pytania, nie wahaj się i

Doradzimy, jaka forma marketingu internetowego jest najlepsza dla Twojego biznesu. Czekamy na Twoją wiadomość.

Dzień dobry! Nazywam się Łukasz Pojezierski i kieruję agencją Brand One. Marketing internetowy jest moją pasją od 2001 r. – wtedy uruchomiłem swoją pierwszą stronę internetową, stworzoną samodzielnie na podstawie książki z kursem. To był czas, kiedy Internet zaczął powszechnie trafiać pod strzechy. Przedsiębiorcy szybko zauważyli potencjał i jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się witryny wszelakich firm i organizacji.

W 2003 r. zrealizowałem swoją pierwszą komercyjną stronę internetową. Od tamtej pory zacząłem zwracać szczególną uwagę na elementy które sprawiają, że dana strona internetowa jest właściwie wykonana. Zawsze zadaję pytania: jak na nią trafiłem? Jak łatwo uzyskałem te informacje? Czy wrócę na nią w przyszłości?

W Brand One mieszamy wiedzę i doświadczenie z wielu branż.
Sięgając po odpowiedzi na powyższe pytania nawiązałem współpracę z psychologami zajmującymi się badaniem zachowań internautów. Czasem nawet niewielka różnica w układzie strony czy inaczej sformułowane zdanie sprawia, że użytkownik chętniej skorzysta ze strony – a tym samym radykalnie zwiększa się szansa na to, że zostanie Twoim klientem.

et|icon_info_alt|p
Skuteczna obecność w Internecie to nie tylko posiadanie witryny – to także pozycjonowanie w wyszukiwarce, reklamy, a także profile na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy LinkedIn.
Ciągle zwiększamy kompetencje.

Brand One tworzą ludzie głodni wiedzy. Nieustannie szkolimy się w kolejnych nowych technologiach oraz śledzimy trendy gospodarcze. Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak mogłaby wyglądać Twoja strona, śmiało

Doradzimy w zakresie poprawnego formułowania tekstów sprzedażowych oraz opracujemy strategię marketingową, dzięki której zwiększysz swoje wyniki.

ZESPÓŁ

Kamil Sitarski

Kamil Sitarski

Mentor

Łukasz Pojezierski

Łukasz Pojezierski

Zarządzanie, Kreacja

Konrad Jaśkiewicz

Konrad Jaśkiewicz

SEO, back-office

Jan Trippner

Jan Trippner

Design

DOŁĄCZ DO NAS!

  • Czy poznając nową osobę przedstawiasz się jako <?php echo $imie; ?>?
  • Potrafisz przyrządzić precle bez użycia wody, mąki, drożdży i piekarnika?
  • Gdy nauczycielka w szkole kazała wytrzeć tablicę, robiłaś/eś DROP TABLE?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś pozytywnie, praca w Grupie Grafinet to praca twoich marzeń. Gwarantujemy to.

Rozwiąż tę prostą zagadkę, a dowiesz się więcej.

RG9icmEgcm9ib3RhISA7KSBXeXNsaWogbmFtIHN3b2plIENWIGkgZXcuIHBvcnRmb2xpbyBuYSBwcmFjYUBndC5wbC4gUGFtaWV0YWosIHplIHd5c3lsYWphYyBuYW0gc3dvamUgZGFuZSB6Z2FkemFzeiBzaWUgbmEgaWNoIHByemV0d2FyemFuaWUgdyBjZWxhY2ggcmVrcnV0YWNqaS4g